top of page

В Любові Єдність

 

 

 

 

24 лютого наше життя повністю змінилося. Росія жорстоко загострила війну, яка триває вже вісім років, і принесла ще більше болю, руйнувань і смерті нашій любій Україні.

 

Проте, проявилась інша сторона війни – вона не лише вбиває, руйнує, катує та гвалтує. Війна й об’єднує. Об’єднує людей у волі до життя і виживання. Трагедія подібного масштабу викликає глибоке співпереживання і співчуття не тільки до коханих, рідних і найближчих сусідів. Вона раптово вчить людей відкривати свої серця випадковим незнайомцям і подавати руку допомоги, коли вони найбільше потребують її.

018193120008.jpg

 

 

 

 

Глибоко вражені та натхненні солідарністю, що відбувається на наших очах, ми вирішили надрукувати спеціальний тираж футболок разом з дружніми малими підприємствами й арт колективами. Роками ми створювали альтернативну музичну, мистецьку та соціальну сторону Києва разом. Працюючи над маленькими шматочками великої міської картини, ми намагалися створити місце, де кожен потрібен, має повагу та можливість висловитись і бути почутим. Зараз як ніколи важливо триматись разом. Тому ми дуже пишаємось розділити цю колаборацію з Kapkan Store, Kashtan Vintage, OG, UЮA, Walls Press, 20 FT Radio, M0D44, Stroom, Propaganda, та Progressive Future. Також ми невимовно вдячні Civilist and Pop Trading Company за міжнародне партнерство і можливість донести наш голос поза межі України.

 

 

 

 

Цей проект – наша ода героїчному опору українського народу. Ми висловлюємо захоплення та вдячність нашим друзям, які вирішили пожертвувати собою в ім’я найбільш вразливих і беззахисних, що потерпають під цими брутальними ударами нещадної та нелюдської агресії.

 

До війни наші друзі започатковували малі підприємства та громадські простори, займалися музикою та творили мистецтво, опанували ремесла та професії. Вони створювали нові сім’ї та обживали свої домівки.Тепер вони годують нужденних, шукають ліки самотнім та людям з інвалідністю, і відбудовують зруйновані будинки тим, кого раніше навіть не знали. І хоча ці зміни виглядають такими жахливим, вони також дають надію. Надію на світ, де любов, співчуття та солідарність вартують більше, ніж сліпа ненависть, агресія та жорстокість.

13.jpg
11.jpg

 

 

 

 

Результат нашого дослідження - ця  ілюстрація та дизайн для майбутнього друку на текстилі. Це наш власний підхід до класичної концепції міського герба. Елементи, які ми використали для створення герба, відсилають до різних символів:

 

- Дерево життя, яке означає вітальну силу, що завжди сильніша за смерть. Коріння дерева проростає від Кохання, яке ми бачимо єдиним джерелом та головною метою життя.

 

- Фортеця символізує героїчний опір України та нашого народу.

 

- Арбалет відсилає до герба Київського міського магістрату 17 ст.

 

- Девіз «В Любові Єдність» - фундаментальна ідея цієї роботи.

 

​Така концептуальна ідея нашого проєкту – справжня солідарність полягає в тому, щоб проявити любов, турботу та співчуття один до одного, замість того, щоб сліпо слідувати політичним гаслам та ідеологічним планам.

img030.jpg

Щоб підтримати наших друзів, які активно допомагають найбільш нужденним зараз, ми передамо 100% прибутку від продажів благодійним низовим ініціативам Києва.

 

 

 

 

Також ви можете зробити благодійний внесок :

"Янголи Києва"

https://linktr.ee/angels_of_kyiv

"Лівий берег"

https://linktr.ee/livyj_bereh

Варвара Лущик

https://send.monobank.ua/jar/yrN9K9nJX

bottom of page